Miejsce
Siedle produkuje wyłącznie tam, gdzie przedsiębiorstwo działa u siebie od ponad 260 lat: w Furtwangen w Schwarzwaldzie. To wkład do gwarancji jakości, ale także wyraz odpowiedzialności za to miejsce i swoich ludzi.
Wykonano w Furtwangen
Przedsiębiorstwo jak Siedle jest nie tylko pracodawcą; przyczynia się ono także do utrzymania regionalnego obrotu gospodarczego. Jesteśmy przekonani, że tylko produkcja przemysłowa zabezpiecza długoterminowo nowoczesne miejsce działalności gospodarczej.
Nauka i usługi stają się coraz ważniejsze, nie mogą one jednak zastąpić branży produkcyjnej jako siły napędowej gospodarki. To przeświadczenie obowiązuje nie tylko w odniesieniu do Furtwangen, ale obowiązuje w całym kraju.

My uznajemy naszą odpowiedzialność i dotrzymujemy jej. Tego samego oczekujemy od naszych dostawców i apelujemy do naszych rzemieślniczych firm partnerskich, aby również zwracać uwagę na to, gdzie i w jaki sposób są produkowane wyroby, które oni oferują.

Siedle robi wszystko, aby w Niemczech produkować produkty konkurencyjne. To nigdy nie było proste i w globalnej gospodarce nie będzie łatwiej. Ale to jest możliwe, jeżeli kompetentni pracownicy wykorzystają do tego celu swoją kreatywność i zaangażowanie, zamiast myśleć o możliwych zaletach innych miejsc. W tym znajdziemy uzasadnienie dobrego brzmienia znaku jakości „made in Germany“: zawsze oznaczało to i oznacza wyższą jakość, która zależy w dużym stopniu od ludzi, którzy codziennie angażują się na jej rzecz.

Ten związek widać przykładowo w trzech zakresach, w których jest on szczególnie silny: w nowoczesnej manufakturze, w realizacjach na specjalne zamówienie i serwisie zakładowym, który zapewnia to, że inwestycja w urządzenie Siedle możliwe długo jest zyskowna. Ponieważ także to należy do jakości „made in Germany”: Prawdziwe koszty nie wyczerpują się bowiem w momencie zapłacenia ceny nabycia, a niektóre rzeczy można w innym miejscach wyprodukować taniej – ale właśnie nie wszystko.

> Nowoczesna manufaktura
> Specjalne zamówienia dla klientów
> Serwis zakładowy

Zdjęcia
u góry: Widok na dolinę Urachtal w Schwarzwaldzie
po środku: Centrum Logistyki Siedle w Furtwangen
na dole: Staranność i koncentracja w nowoczesnej manufakturze podczas montażu serii Steel
© 2020 S. Siedle & Söhne OHG
TOP