Panele Wideo
Test
Panel wideo o przekątnej ekranu 17,8 cm (7") jest nowym modelem najwyższej klasy wśród wewnętrznych stacji domofonowych firmy Siedle.
Charakterystyczny dla nowego panelu sieciowego wideo jest duży monitor i ekran dotykowy modeli Comfort. Nowy monitor jest jednocześnie interfejsem obsługi: w modelu standardowym za pomocą przycisków w układzie krzyża, w modelu Comfort za pomocą dotykowego ekranu Także w przypadku paneli z ekranem dotykowym pierwotne funkcje jak odbieranie połączeń i otwieranie drzwi są uruchamiane przyciskami mechanicznymi.

Wszystkie panele mają zapis obrazu i mogą pełnić funkcje przełączania, jak np. sterowanie oświetleniem lub zacieniem. Parametry akustyczne panelu spełniają wysokie standardy, które firma Siedle stosuje wobec wszystkich produktów.

Design paneli opiera się na charakterystycznej dla firmy Siedle konstrukcji, która jest połączeniem korpusu z czarnego lub białego tworzywa sztucznego z osłoną. Przesłony umożliwiają różnorodne wzornictwo. Są wykonane z aluminium lub ze stali szlachetnej, która może lakierowana.

Alternatywnie firma Siedle oferuje panele białe i czarne lakierowane matowo z czystego tworzywa sztucznego. Wyświetlacz ze szkła barwionego na odwrotnej stronie licuje się z powierzchnią.
Panele sieciowe wideo można umieścić na ścianie lub na stole.
Filmy do pobrania
© 2019 S. Siedle & Söhne OHG
TOP