Siedle Scope:
Taki rozległy jest dom
Test
Niezależnie od miejsca przebywania – w kuchni, w łazience, w ogrodzie, w piwnicy … Scope pokazuje na żywo, kto stoi przed drzwiami. Ze wszystkimi ważnymi
funkcjami wewnętrznej stacji wideo. Na stole, w swojej stacyjce do ładowania tworzy pełnowartościową stację głośnomówiącą.
Aby to urządzenie zapewniało całość komunikacji, mogą Państwo telefonować za pomocą Scope, dokładnie tak, jak za pomocą tradycyjnego telefonu bezprzewodowego.
I w końcu to Scope buduje pomost do świata iPad'ów i iPhon'ów. Ze Scope może na życzenie działać równolegle do czterech aplikacji App.
To, co najlepsze z dwóch światów
Kto kupuje Scope, otrzymuje w pakiecie kilka mobilnych wideodomofonów, których mocne strony perfekcyjnie się uzupełniają: Trwała, zawsze dostępna i absolutnie niezawodna stacja Siedle jako bezpieczna baza i aplikacja App jako elastyczne uzupełnienie w wirtualnym świecie smarfonów lub tabletów.

Więcej o tej wymarzonej kombinacji w zestawieniu:
> Scope + App

Podstawowe założenia i porady
Bezprzewodowość i swoboda. Przegląd świata systemów Siedle i nowy rodzaj mobilności w strefie progu.
> Artykuł jako PDF

Alternatywa DECT™
W przeciwieństwie do aplikacji App Scope zapewnia połączenie bezprzewodowe poprzez telefonię w standardzie DECT™. Firma Siedle rozszerzyła DECT™ o transmisję wideo. Wynik to mobilny wideodomofon, który w połączeniu z jakością audio, dostępnością, czasem gotowości i bezpieczeństwem eksploatacji wyprzedza o kilka długości każdą aplikację na bazie WLAN. I wreszcie Scope wyróżnia się wysokim stopniem zabezpieczeń przed manipulacją i podsłuchem. Połączenia DECT™ jak rozumie się samo przez się, są zaszyfrowane i nie potrzebują internetu. To zmniejsza liczbę możliwych punktów wejścia dla nieuprawnionego dostępu.
Dużo komfortu w jednym urządzeniu
Siedle Scope jest nie tylko mobilnym wideodomofonem, ale także telefonem głośnomówiącym i stacjonarnym telefonem bezprzewodowym. Scope posiada przy tym wiele wygodnych funkcji. Na przykład pamięć obrazów: Zapisuje obraz i datę, kto i kiedy dzwonił do drzwi. Za pomocą Scope można także sterować funkcjami instalacji domowych: na przykład światłem, bramą garażową lub żaluzjami. I dzięki oprogramowaniu administratora bazującemu na przeglądarce internetowej można całkiem prosto centralnie administrować Scope.

Przegląd wszystkich funkcji technicznych znajdą Państwo tu: > Właściwości
Większy zasięg dzięki wzmacniaczowi regeneracyjnemu
Dzięki wzmacniaczowi regeneracyjnemu Scope także w trudnym otoczeniu budowlanym możliwy jest większy zasięg. Do sześciu wzmacniaczy regeneracyjnych na jedną stację bazową zabezpiecza wymagania większości budynków mieszkalnych lub biurowych. Każdy wzmacniacz regeneracyjny zwiększa zasięg o około 50 metrów w budynku i o 300 metrów na wolnym powietrzu*. Inaczej niż jest to w przypadku tradycyjnych wzmacniaczy regeneracyjnych DECT™, w przypadku Siedle Scope jest także wzmacniany sygnał wideo. Dlatego pełen zakres funkcjonalności włącznie z obrazem wideo są dostępne w całym kombinowanym zasięgu odbioru bazy i wzmacniacza regeneracyjnego.

* Efektywny zasięg zależy od indywidualnych warunków otoczenia, przykładowo od materiałów budowlanych, mebli lub miejsca ustawienia nadajnika.
ECO DECT
Siedle Scope może działać w trybie Eco. Tryb Eco automatycznie redukuje moc nadawczą danej słuchawki przenośnej zależnie od odległości od stacji bazowej. Mniejsze jest także zużycie energii, dzięki czemu zwiększa się czas gotowości akumulatora.
Wspaniała jakość dźwięku także przez aparat słuchowy
Siedle Scope jest wyposażony w cewkę do sprzężenia indukcyjnego sygnału audio w aparatach słuchowych. Tym samym Scope spełnia europejską normę dla środków komunikacji kompatybilnych z aparatami słuchowymi (ETS 300 381).
© 2018 S. Siedle & Söhne OHG
TOP