Mobilne rozszerzenie progu
Test
W domu, wokół domu, w ogrodzie lub w garażu: Siedle App czuwa przy progu Państwa domu. Odbiera wywołanie od drzwi, przedstawia ruchomy obraz wideo, nawiązuje połączenie głosowe i otwiera drzwi. Oczywiście z wbudowanymi zabezpieczeniami, między innymi z dodatkowym pytaniem, które zabezpiecza przed otwarciem przez pomyłkę. I z całym komfortem, na przykład z wygodną pamięcią obrazu.
Aplikacja Siedle App czyni przestrzeń progu mobilną. Dzięki niej mieszkańcy mają zawsze dostęp do komunikacji domofonowej, także jeżeli są właśnie w ogrodzie lub w garażu. iPhone lub iPad pokazują live, kto stoi przed drzwiami.

Funkcje Siedle App odpowiadają funkcjom stacji wewnętrznej Siedle. Obraz wideo jest dostępny natychmiast, a nie dopiero po potwierdzeniu wywołania. I jakość dźwięku spełnia wysokie wymagania firmy Siedle.

> Przegląd wszystkich funkcji
Dla każdego systemu pasująca App
Siedle App jest dostępna dla najbardziej sprawnych systemów instalacyjnych firmy Siedle: In-Home i Siedle Access.

Te wersje różnią się w szczegółach i w rozszerzonych funkcjach, które zależą od właściwości systemu. We wszystkich Apps identyczne są funkcje podstawowe, prosta, intuicyjna obsługa oraz wysokie bezpieczeństwo eksploatacji.

> Do pobrania
Eksploatacja Siedle App wymaga pasującego systemu instalacyjnego:
– In-Home z interfejsem Smart Gateway
– system IP Siedle Access

Przegląd systemów firmy Siedle i nowej mobilności na progu znajdą Państwo tu:
> Artykuł jako PDF
App jako uzupełnienie
Sieć WLAN lub telefonia komórkowa nie zawsze są dostępne w odpowiedniej jakości. Ponadto mobilne urządzenia końcowe i ich systemy operacyjne podlegają częstym zmianom, które mogą mieć wpływ na działanie tych App. Z tego powodu firma Siedle zaleca, aby zawsze przewidzieć oprócz aplikacji App także systemową wewnętrzną stację domofonową – panel wideo, telefon wewnętrzny lub głośnomówiący.

> Stacje wewnętrzne wideo
© 2020 S. Siedle & Söhne OHG
TOP