Magistralny wideomodulator do kamer zewnętrznych
Większa elastyczność, prosta instalacja w szafie rozdzielczej i większy zasięg: Nowy produkt systemowy do podłączania dowolnie montowanych kamer przydrzwiowych lub monitoringowych do magistrali In-Home posiada zdecydowane zalety.
Dzięki nowemu magistralnemu wideomodulatorowi można dołączyć zewnętrzną kamerę z analogowym sygnałem wideo jako kamerę przydrzwiową: W przypadku wywołania od drzwi Państwa obraz zostanie pokazany automatycznie na stacji wewnętrznej. Alternatywnie (lub z kolejnym modułem BVM także dodatkowo) można wybierać w sposób ukierunkowany zewnętrzną kamerę za pomocą stacji wewnętrznej i tak korzystać z niej jako kamery monitorującej.
Dzięki elastycznemu zastosowaniu magistralny wideomodulator zastępuje od razu trzy urządzenia. Obudowa trójrastrowa zapewnia prostą instalację w skrzynce rozdzielczej. Oprócz tego ten produkt systemowy gwarantuje w porównaniu z jego wcześniejszymi wersjami także znacznie więcej możliwości – zasięg od interfejsu do kamery zwiększa się bowiem z 10 do 100 metrów.
Ten magistralny wideomodulator nadaje się zarówno do dodatkowego wyposażania zewnętrznych stacji domofonowych audio w kamerę jak i do rozbudowy istniejących instalacji wideo. Jeżeli przykładowo ma zostać udostępniony dodatkowy kąt widzenia, którego nie może uchwycić sama zewnętrzna stacja (boczne wejście lub wjazd na posesję), często najlepszym rozwiązaniem są zewnętrzne kamery ze względu na ich swobodę umieszczania.
Dystrybucja
© 2020 S. Siedle & Söhne OHG
TOP