Telefon stacjonarny
Telefon jest przekształcony w zewnętrzną stację komunikacyjną wywoływania. Bez względu na linię napowietrzną, bezprzewodową lub komórkową, Siedle DoorCom łączy drzwi z telekomunikacją.
Połączenie między drzwiami a telefonem
Proszę się przedstawić: Gość dzwoni do drzwi, a wewnątrz dzwoni telefon – zwykły telefon stacjonarny. Zamiast biec do domofonu, odpowiadają Państwo tam, gdzie właśnie jesteście: na tarasie, w ogrodzie, w pokoju pracy, w piwnicy…
A po drodze odbierają Państwo wywołanie od drzwi za pomocą telefonu komórkowego.

Proszę się przedstawić: W budynku biurowym można zadzwonić od drzwi bezpośrednio do każdego pracownika. Połączenie korzysta z istniejącej instalacji telefonicznej i z telefonów na stanowiskach pracy, czy to analogowych, czy ISDN lub VoIP.

Podłącza się DoorCom firmy Siedle do normatywnego portu a/b instalacji telefonicznej. W przypadku instalacji VoIP bez analogowego portu a/b przyłącze stanowi dostępna w handlu przystawka VoIP. Lista przetestowanych przystawek z wskazówkami do konfiguracji jest dostępna w strefie do pobrania:
> Raporty dotyczące konfiguracji przystawek VoIP
Swoboda wyboru aranżacji przy drzwiach: DoorCom firmy Siedle łączy drzwi wejściowe z telefonem stacjonarnym – bez ograniczeń przy wyborze zewnętrznej stacji domofonowej. DoorCom współpracuje ze wszystkimi seriami produktów firmy Siedle. Wyjątkiem są jedynie zestawy Compact-Set.
© 2019 S. Siedle & Söhne OHG
TOP