Zamek kodowany
Zamek kodowany jest jednym z najbardziej uniwersalnych zastosowań na wejściu. Za pomocą różnych kombinacji cyfrowych, umożliwia dostęp, wykonuje funkcje włączania, selektywnie wybiera określone stacje wywoływań w domu a nawet ustawia łącze do sieci telefonicznej. Dostępny dla Siedle Vario i Siedle Steel z tą samą funkcjonalnością, lecz przy całkowicie różnym wyglądzie i wrażeniu.
Siedle Vario
Niezawodne działanie: numery, znaki i połączenia między przyciskami są większe i podświetlone, zapewniając w ten sposób wyraźną informację na poziomie fizycznym i wizualnym. Każde przyciśnięcie przycisku jest potwierdzane dźwiękowym sygnałem sprzężenia zwrotnego.
Siedle Classic
Każdy przycisk jest umieszczony w jego własnym otworze w metalowym panelu czołowym. Naciśnięcie jest potwierdzane akustycznie, a dzięki podświetleniu w tle pole z przyciskami jest dobrze widoczne także w ciemności.
Siedle Steel
Przyciski są wykonane z tego samego litego materiału jak przedni panel - stal nierdzewna, aluminium lub mosiądz. Są przeznaczone dla zapewnienia wygodnej i prostej obsługi. Włączenie jest potwierdzane sygnałem akustycznym. Numery i znaki są wygrawerowane.
Asortyment wzornictwa Siedle Vario
Asortyment wzornictwa Siedle Steel
Opcje materiału
© 2020 S. Siedle & Söhne OHG
TOP