Siedle Steel
W systemie Siedle Steel, czytnik linii papilarnych jest częścią poziomu zamontowania i wystaje do przodu przez wycięcia w przednim panelu sterowania. Oba poziomy można zróżnicować w kategoriach materiału i wykończenia powierzchni. Razem stwarzają szerokie możliwości w zakresie wzornictwa.
Na zewnątrz przy wejściu lub wewnątrz, przed szczególnie chronionymi miejscami: Wolnostojący system kontroli dostępu można ustawić według uznania, również przed podłożami trudnymi w obróbce takimi jak marmur lub płyta szklana.

Słupek komunikacyjny: Poziom obsługowy z anodyzowanego aluminium, poziom zamocowania ze stali nierdzewnej wykończony farbą w rzucającym się w oczy kolorze pomarańczowym
Czytnik linii papilarnych może zrobić coś więcej niż tylko otworzyć drzwi. Ponieważ linie papilarne na każdym palcu są inne, różnym funkcjom można przyporządkować kilka linii papilarnych. Na przykład palec wskazujący można użyć do otwierania drzwi, palec środkowy do włączania oświetlenia a kciuk do otwierania garażu. Palec serdeczny można użyć do otwierania drzwi i jednocześnie do włączania cichego alarmu - w przypadku usiłowania przez intruza dostania się siłą do wnętrza budynku.

Zdjęcia z lewej strony przedstawiają przydatne zastosowanie: użycie drugich linii papilarnych do otwierania skrzynki na listy eliminuje potrzebę posiadania osobnego klucza. Drzwiczki do wyjmowania dla tej konfiguracji zostały specjalnie wyprodukowane na zamówienie klienta.

Skrzynki na listy ze stali nierdzewnej, wykończenie powłoką z farby: Mikowa ruda żelaza
Asortyment wzornictwa Siedle Steel
Opcje materiału
© 2020 S. Siedle & Söhne OHG
TOP