Siedle Vario
Jako część systemu Vario, czytnik linii papilarnych jest modelem funkcyjnym, który można ustawić według uznania w systemie i połączyć z innymi modułami.
Zintegrowanie kontroli dostępu w systemie komunikacji zewnętrznej eliminuje potrzebę dodatkowych instalacji przy wejściu, mogących mieć wady natury estetycznej i funkcjonalnej. W przypadku najgorszej sytuacji, gdy bezpośrednie połączenie jest doprowadzone do otwierania drzwi, indywidualne instalacje mogą rzeczywiscie stwarzać ryzyko dla bezpieczeństwa.
Jednak, jako część stacji zewnętrznej, kontrola dostępu powoduje wykorzystanie całej instalacji, włączając w to zasilacz. Połączenie z otwieraniem drzwi jest ustanowione w zabezpieczonej przestrzeni wewnętrznej i ogólnie mówiąc, w skrzynce rozdzielczej.
Korzyści estetyczne integracji skuteczniej przedstawiają zdjęcia niż opis.

Stacja zewnętrzna z kamerą wideo, urządzeniem domofonowym, przyciskiem wywoływania i czytnikiem linii papilarnych.
Praktyczny, zwracający uwagę i optymalnie ergonomiczny: wolnostojący słupek zawiera czytnik linii papilarnych w odpowiednim miejscu, bez montażu na ścianie - na przykład z przodu szklanych ścian działowych. Oświetlenie punktowe LED emituje światło o odpowiednim natężeniu i wyraźnie wskazuje drogę. Systemy kontroli dostępu można używać bez żadnych dodatkowych urządzeń komunikacyjnych dla kontroli dostępu do miejsca takich jak działy przetwarzania lub archiwum.
Asortyment wzornictwa Siedle Vario
Kolory Vario
© 2020 S. Siedle & Söhne OHG
TOP