Cieniutkie i mocne: Powłoki PVD
Test
Powłoki PVD w czterech wersjach wzbogacają spektrum wzornictwa: Mieniąca się miedź, szlachetny mosiądz, charakterystyczny tytan i elegancka czerń zapewniają intrygujące nowe interpretacje powierzchni ze stali szlachetnej. Nowe powłoki są dostępne dla stacji domofonowych linii designerskich Siedle Steel i Classic oraz dla wszystkich stacji wewnętrznych z metalową powierzchnią.
Elegancki gest na powitanie
Inaczej niż lakier ta ekstremalnie cienka powłoka PVD podkreśla strukturę i jakość wykonania szczotkowanej stali szlachetnej. Wynik to metaliczna, aksamitnie mieniąca się powierzchnia, która w zmiennej grze światła nadaje zmysłowe akcenty każdemu wejściu.
Pierwszorzędna jakość wykonania – także tylko powierzchownie
Nanoszenie powłoki PVD jest jednym z najnowocześniejszych procesów. Powłoka ta spełnia najwyższe wymagania jakościowe w zakresie trwałości i ochrony, i dlatego stosuje się ją przykładowo w produkcji narzędzi. Powierzchnie z powłokami PVD są odporne na wpływy warunków atmosferycznych i na zarysowania, przy tym łatwe do czyszczenia i przyjazne dla środowiska.
Obiekt referencyjny: Harmonia w miedzi
Musikhuskvarteret w Aalborg

Zewnętrzne stacje domofonowe wideo linii designerskiej Siedle Classic z powłoką PVD w miedzi: Barwa, która przyjmuje klimat barw materiałów w dzielnicy, odbija je, zmienia się.

> Projekt
Dystrybucja
© 2020 S. Siedle & Söhne OHG
TOP