BSE i BEM do szafy rozdzielczej
Magistralny zestaw przełączający i magistralny moduł wejścia jest teraz dostępny także w wąskiej obudowie jednorastrowej do szyny montażowej. Nowe funkcje ulepszają te urządzenia – w konstrukcji do szafy rozdzielczej jak i w sprawdzonym kształcie obudowy do montażu w puszce.
Urządzenia przełączające BSE i BEM były dotychczas przeznaczone do puszki rozgałęźnej i instalacji podtynkowej. Firma Siedle oferuje teraz nowy magistralny zestaw przełączający i nowy magistralny moduł wejścia do szyny montażowej jako sensowne uzupełnienie – i dla każdego zastosowania jest pasujące urządzenie.

Wąskie obudowy dzięki komfortowemu mocowaniu zatrzaskowemu montuje się prosto i zajmują mało miejsca w szafie rozdzielczej i na pewno nie zsuną się. Dodatkowa zaleta: Przycisk programowania i kontrolka stanu LED są także po umieszczeniu pasków maskujących widoczne i dostępne. Do montażu nie są potrzebne żadne dodatkowe komponenty.
Firma Siedle dzięki nowym urządzeniom do szyny montażowej kontynuuje swoje ulepszanie produktów. Dodatkowe funkcje znacznie ulepszają magistralny zestaw przełączający i magistralny moduł wejściowy i obowiązują zarówno dla nowej konstrukcji szafy rozdzielczej jak i sprawdzonego kształtu puszki:

Magistralny zestaw przełączający (BSE)
Dzięki łączeniu z określonymi stacjami wewnętrznymi można tworzyć nowe scenariusze przełączania. Przykład: Jeżeli w kilkupiętrowym budynku zostaje uruchomione otwieranie drzwi, winda zjeżdża automatycznie na parter. Jednocześnie na piętrze danej stacji wewnętrznej włącza się oświetlenie korytarza.

Magistralny moduł wejścia (BEM)
Otwieranie drzwi jest teraz także możliwe decentralnie za pomocą zwykłych przycisków, które są rozmieszczone w budynku. Nie tylko w przychodniach lekarskich, w których trzeba często otwierać drzwi, zapewnia on krótsze drogi i większą niezależność.
Dystrybucja
© 2020 S. Siedle & Söhne OHG
TOP