Coraz bardziej popularny: Głośnik przydrzwiowy Plus
Do domofonów w otoczeniu z dużą emisją hałasu firma Siedle oferuje szczególnie mocny głośnik z ulepszoną elektroniką: to umożliwia wspaniałą jakość odsłuchu i głosu także w trudnych warunkach.
Wzmacniacz audio zwiększa głośność dźwięku o 7 do 8 dB, co odpowiada podwojeniu ciśnienia akustycznego w porównaniu z (nadzwyczaj dobrym) standardem Siedle. Mowa zachowuje jej naturalne brzmienie i jest wyraźna i mocna. Uciążliwe szumy w tle są bardzo efektywnie odfiltrowywane.

Głośnik przydrzwiowy Plus rozszerza paletę seryjnych produktów systemowych i jest dostępny do magistrali danych In-Home i do Siedle Access – i to we wszystkich trzech liniach designerskich: Vario, Classic i Steel.
Ten głośnik przydrzwiowy jako produkt systemowy Siedle jak zwykle montuje się prosto. Możliwe jest także przezbrojenie istniejących zewnętrznych stacji domofonowych.

Nowy głośnik przydrzwiowy Plus umożliwia także zintegrowanie w magistrali In-Home wskaźnika stanu Siedle, który zgodnie z normą DIN 18040 sygnalizuje wizualnie i akustycznie, jaka funkcja jest właśnie aktywna
Dystrybucja
© 2020 S. Siedle & Söhne OHG
TOP