Siedle Compact
Model do wejścia Siedle Compact posiada nową powierzchnię z litej stali szlachetnej – pojedynczo i w zestawie.
Sprawdzona technika pozostaje bez zmian, szczotkowana stal szlachetna staje się standardem dla wszystkich frontów. Odpowiednio do nowego wyglądu zmienia się odcień obudowy na szary umbra.

Siedle Compact stal szlachetna jest także dostępna w wariancie podtynkowym. Przewidywana dostępność koniec czerwca 2019.
Siedle Compact można połączyć ze wszystkimi stacjami wewnętrznymi i z innymi stacjami zewnętrznymi wszystkich linii designerskich. Jako urządzenie magistrali In-Home każda zewnętrzna stacja domofonowa Compact jest częścią najbogatszego wielowariantowego systemu instalacyjnego z niemal nieskończonymi możliwościami.
Ta przejrzyście zaprojektowana obudowa obejmuje podświetlaną tabliczkę informacyjną, kolorową kamerę i pole klawiatury z maksymalnie czterema przyciskami. Jakość transmisji, niezawodność i trwałość odpowiadają takim samym wysokim standardom jak wszystkie urządzenia firmy Siedle.

– Na wejściu wysoka jakość z frontem ze szczotkowanej stali szlachetnej
– Uruchomienie automatyczne, bez narzędzi i proste
– Idealne do renowacji i modernizacji
– Znany i sprawdzony produkt systemowy
Dzięki wysokości konstrukcyjnej wynoszącej 33 mm zewnętrzna stacja domofonowa Compact ma smukły wygląd. Obudowę montuje się szybko i prosto na ścianie, nie jest konieczne żadne naruszanie powłoki budynku.
Dzięki swojemu zredukowanemu wzornictwu i świeżej, neutralnej stali szlachetnej Siedle Compact dopasowuje się do każdego wejścia.

Warianty:
Audio 1, 2 i 4 mieszkania
Wideo 1 i 2 mieszkania
Oddzielnie i w zestawie: kamerę zoptymalizowaną dla Siedle Compact cechują znacznie polepszone parametry techniczne. Nowy moduł kamery w technologii CMOS i automatyczne przełączanie w trybie dzień/noc zapewniają także w ciemności i przy trudnych warunkach oświetlenia optymalny obraz.

Parametry techniczne:
– Lepsza jakość obrazu i barw dzięki wyższej rozdzielczości (550 linii TV)
– Doskonały naturalny obraz
– Rozszerzony zakres przestawiania mechanicznego 30° (w poziomie i pionie)
– Kąt widzenia ok. 65°/50° (w poziomie i pionie)
– Zintegrowane oświetlenie LED
– Dwustopniowa układ ogrzewania (ochrona przed skraplaniem wilgoci)
– Automatyczne przełączanie dzień/noc
Czy jest to podłączenie do Smart Home lub mobilnej komunikacji z aplikacją Siedle App, czy w sieci WLAN lub w mobilnej telefonii komórkowej: Już to urządzenie na początek Siedle Compact w połączeniu z bramami Smart Gateways zapewnia całą różnorodność nowoczesnej komunikacji domofonowej i systemów komunikacyjnych w budynkach.

> Smart Gateway: Sieć IP i Siedle App
Dystrybucja
© 2019 S. Siedle & Söhne OHG
TOP