Siedle Touch 10
Siedle Touch to nowy wielofunkcyjny ekran dotykowy do szczególnych wymagań. Intuicyjny interfejs jest neutralny językowo i intuicyjny w obsłudze. Atrakcyjna cena czyni Siedle Touch interesującym także dla mniejszych projektów.
Ekran 10” jest dostępny z wersji z obrazem pionowym i poziomym. Można go zintegrować w zewnętrznych stacjach domofonowych linii designerskiej Siedle Steel lub dowolnie zabudować – w fasadzie, ślepym skrzydle drzwi lub ścianie.

Produkt jest dostępny dla systemów Siedle In-Home-Bus i Siedle Access.

> Szczegóły Siedle Touch 10
Siedle Touch 10 w linii designerskiej Siedle Steel: Zabudowa w zewnętrznej stacji domofonowej gwarantuje harmonijną estetykę i najwyższą jakość „Made in Germany“. Urządzenia Steel projektuje się i produkuje indywidualnie, montuje w zakładzie, bada je i dostarcza jako gotowe instalacji.
Siedle Touch 10 do zintegrowania z budynkiem: Alternatywnie do kompletnej zewnętrznej stacji domofonowej architekci i inwestorzy mogą zintegrować Siedle Touch z ich fasadą, ślepym skrzydłem drzwiowym lub ścianą. Panel obsługi, kamerę i głośnik przydrzwiowy można umieścić niezależnie od siebie. W ten sposób kamera może stale rejestrować optymalny obraz strefy wejścia.
Interfejs Siedle Touch zaprojektowano dla maks. 2.000 uczestników i jest intuicyjny w obsłudze. Panel obsługi można w wysokim stopniu zindywidualizować: Przyciski wywołania można przedstawić jako szczególnie duże i podkreślić obrazem lub firmowym logo. Także w strefie informacji po prawej stronie można umieścić tekst i obraz lub wideo.
Kodowany zamek do otwierania drzwi z rotacyjną klawiaturą numeryczną zapewnia najwyższe bezpieczeństwo kontroli dostępu.
Tworzenie grup: Istnieje możliwość tworzenia grup i podgrup uczestników w celu połączenia wielu użytkowników docelowych.
© 2020 S. Siedle & Söhne OHG
TOP